Nieuws

Lezing Maarten van Rossem

Geplaatst op 21 september 2019

Vandaag was de uitreiking van het Bevrijdingsessay van de gemeente Brunssum in de Brikke Oave. Hier hebben onze leerlingen aan meegeschreven, gebaseerd op de Vier Vrijheden van de Amerikaanse president Roosevelt. Maarten van Rossem heeft hier ook een lezing over gegeven. We zijn ongelooflijk trots op onze leerlingen die een gesigneerd exemplaar van Maarten van Rossem hebben ontvangen.

Image title


Image title

Op de foto is te zien hoe Nina Ahrens, Femke Roering, Max Boels en Job Nijsten een gesigneerd exemplaar van het Bevrijdingsessay krijgen van Maarten van Rossem. 

"Vrijheid betekent dat je op alle mogelijke manieren wordt gerespecteerd. Je eigen keuzes kunnen maken, zonder gedwongen te worden. Zelf kunnen kiezen wat je wilt geloven. En vrijheid betekent voor mij: leven in een gebied zonder oorlog. Vrijheid is: opgroeien in een plaats waar je je kunt ontwikkelen en groeien als persoon. De mogelijkheid om naar school te gaan. Vrijheid betekent onafhankelijkheid" - Isa Gelissen, leerling V4C

 


© Sint-Janscollege 2015.